Dziękujemy

Światowe Dni Młodzieży to spotkanie, które nie mogło odbyć się bez wielu dobrych i otwartych serc, bez osób, które swoim zaangażowaniem i poświęceniem sprawiły, że wspólnie mogliśmy przeżyć chwile radości, refleksji i wzruszenia. Pragniemy podziękować wszystkim za pomoc przy organizacji ŚDM.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pielgrzymów, bez których to wyjątkowe wydarzenie nie mogłoby się odbyć. Dziękujemy Wam za to, że zdecydowaliście się przyjechać na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa, za Wasze świadectwo wiary - to właśnie od Was mogliśmy się uczyć i poznać czym jest Wspólnota Kościoła, której nie ograniczają granice państw. Dziękujemy, że dzięki Wam Dobczyce nie tylko stały się bardziej żółte :) ale także bardziej radosne, przepełnione wzajemną życzliwością, wdzięcznością i miłością.
Dziękujemy Rodzinom, które przyjęły pod swój dach Pielgrzymów, które nakarmiły, podwoziły, leczyły, dbały o naszych Gości w każdych aspektach. Dziękujemy za stworzenie prawdziwego domu dla Pielgrzymów, za Waszą dobroć serca, otwartość, której mogliśmy się od Was uczyć.
Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, tłumaczom za przykład okazania bezinteresownej pomocy drugiemu. Miłość, którą wkładaliście w realizację każdego zadania była dostrzegana przez wielu ludzi, a dla Pielgrzymów byliście przykładem realizowania uczynków miłosierdzia w praktyce.
Dziękujemy Księżom za okazane wsparcie, zaangażowanie, zrozumienie i pomoc podczas przygotowań i samego przebiegu ŚDM.
Dziękujemy koordynatorom dekanalnym, którzy wspierali nas w naszej pracy i swoją pomocą ubogacali organizację ŚDM w naszej parafii. Dziękujemy za ogrom pracy, wysiłku i ogromne serce włożone w każdy projekt i zadanie.
Dziękujemy Kierownictwu oraz Pracownikom Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce, dyrektorom Szkół, za okazane serce, pełne zaangażowanie i troskę o najmniejsze szczegóły podczas organizacji tego wydarzenia.
Dziękujemy Sponsorom, Piekarni „Złoty Kłos” za sfinansowanie upominków dla Pielgrzymów, dziękujemy wszystkim wspierającym dzieło ŚDM - za bezinteresowność i wielkie serce.
Dziękujemy wszystkim parafianom - za modlitwę, duchowe wsparcie, obecność, dobre słowo, życzliwy uśmiech, który motywował nas do dalszej pracy.
Dziękujemy każdemu za to, że razem z nami tworzył to niezwykłe wydarzenie. Żadne słowa nie wyrażą tego, jak ważna była obecność w tym wydarzeniu każdego z Was. DZIĘKUJEMY!
Wierzymy, że owoce spotkania jakim były Światowe Dni Młodzieży, będą trwać w nas wszystkich przez długi czas.
Pamiętamy o Was w naszych modlitwach.
Bóg zapłać!

Parafialny Komitet Organizacyjny Światowych Dni Młodzieży Dobczyce-Kraków 2016