Ogłoszenia parafialne 30 listopada 2014

Zostały dodane ogłoszenia parafialne na niedzielę 30 listopada 2014 oraz intencje mszalne.

Rozpoczyna się czas Adwentu, roraty w tygodniu w naszej Parafii o godz. 6:45. W tym tygodniu także I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

We wtorek o 18 msza święta w 28 rocz. odejścia Ks. Kan. Tadeusza Gozdawy-Giżyckiego

W ogłoszeniach rozpisane dostarczenie opłatków przez P. Kościelnego i P. Organistę.

Aktualizacja wypominków.

Ogłoszenia parafialne 23 listopada 2014

Zostały dodane ogłoszenia parafialne na niedzielę 23 listopada 2014 (Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla) oraz intencje mszalne. Kazania wygłosi ks. prof. dr hab. Stanisław Hałas SCJ.

W dniach 1-7 maja 2015 parafia organizuje pielgrzymkę do sanktuariów Maryjnych Polski pólnocnej i Litwy.

Przez trzy kolejne niedziele począwszy od 30.11 o godz 14 będzie prowadzony kurs przedmałżeński.

W przyszłą niedzielę Siostry Służebniczki z Rabki będą rozprowadzać kartki świąteczne jako pomoc dla ubogich rodzin z dzieckiem niepełnosprawnym.

Więcej informacji w ogłoszeniach

Ogłoszenia parafialne 9 listopada 2014 oraz wypominki

Zostały dodane ogłoszenia parafialne na 9 listopada 2014 oraz intencje mszalne. Dodatkowo zamieszczono na stronie wypominki roczne 2014/2015. W we wtorek 11 listopada msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 14.

Jeżeli będzie konieczna korekta to prosimy podać nr strony i nazwisko. W celu zgłoszenia poprawki można się udać do kancelarii parafialnej lub wysłać mail na adres xkt@neostrada.pl.