Rekolekcje po ŚDM: "Dlaczego warto BYĆ RAZEM?"

Światowe Dni Młodzieży za nami. Nawiązując do słów Papieża Franciszka, który mówił nam, by wstać z kanapy i założyć wyczynowe buty, zapraszamy Cię na wyjątkowe rekolekcje, które będą odpowiedzią na pytanie, które nurtuje wielu z nas: CO DALEJ?

Zachęcamy do tego, by wciąż BYĆ RAZEM! DLACZEGO WARTO? Przekonacie się już 23 WRZEŚNIA!

GOŚCIEM specjalnym będzie KS. WOJCIECH WĘGRZYNIAK, znany i ceniony krakowski rekolekcjonista i duszpasterz młodzieży, który opowie jak budować wspólnotę, o tym co nam zagraża a co sprzyja na "placu budowy".

Startujemy już o 17:30, by trwając w Adoracji Najświętszego Sakramentu, przygotować się na przyjęcie Słowa. O godz. 18:00 odbędzie się Msza Święta z kazaniem wygłoszonym przez ks. Wojciecha,  a następnie o 19:00 - konferencja.

Nasze spotkanie to również okazja by faktycznie BYĆ RAZEM, dlatego po konferencji, zapraszamy Cię na wspólne rozmowy przy pysznym ciastku. Będziemy czekać na Ciebie w salce katechetycznej naprzeciwko plebanii.

BĄDŹMY RAZEM!

KIEDY? 23 września, godz. 17:30.
GDZIE? kościół parafialny w Dobczycach (ul. Kościelna 1)
DLA KOGO? Dla WSZYSTKICH, którzy chcą razem z nami budować wielkie dzieło, które rozpoczęły Światowe Dni Młodzieży!

Plik do pobrania: