Rekolekcje po ŚDM: "Dlaczego warto BYĆ RAZEM?"

Światowe Dni Młodzieży za nami. Nawiązując do słów Papieża Franciszka, który mówił nam, by wstać z kanapy i założyć wyczynowe buty, zapraszamy na wyjątkowe rekolekcje, które będą odpowiedzią na pytanie, które nurtuje wielu z nas: CO DALEJ? Zachęcamy do tego, by wciąż BYĆ RAZEM! DLACZEGO WARTO? Przekonacie się już 23 WRZEŚNIA!

Dziękujemy

Światowe Dni Młodzieży to spotkanie, które nie mogło odbyć się bez wielu dobrych i otwartych serc, bez osób, które swoim zaangażowaniem i poświęceniem sprawiły, że wspólnie mogliśmy przeżyć chwile radości, refleksji i wzruszenia. Pragniemy podziękować wszystkim za pomoc przy organizacji ŚDM.

Proszę klilknąć w ...więcej

Relacja z peregrynacji Symboli ŚDM

Podczas peregrynacji Symboli ŚDM w Dekanacie Dobczyce, każda z parafii miała okazję gościć te wyjątkowe Symbole w swoich parafiach, kościołach, społecznościach. Dla młodzieży przygotowującej się do ŚDM, czas peregrynacji był bardzo ważnym etapem przygotowań duchowych do Światowych Dni Młodzieży.

Proszę kliknąć w ...więcej