Spotkanie dla Rodzin przyjmujących pielgrzymów podczas ŚDM

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za wielką otwartość i przyjęcie pod swój dach pielgrzymów, którzy przyjadą do Dobczyc na Światowe Dni Młodzieży.

W związku z omówieniem szczegółów pobytu pielgrzymów w Państwa domach i mieszkaniach, zapraszamy na spotkanie informacyjne w poniedziałek 11 lipca o godz. 19:00 w Auli RCOS w Dobczycach przy ulicy Szkolnej 43. Podczas spotkania zostaną omówione wszelkie kwestie dotyczące logistyki i przebiegu kwaterowania pielgrzymów jak i harmonogramu wydarzeń.

Jednocześnie kierujemy do Państwa prośbę o zastanowienie się nad poniższymi kwestiami. Jeśli są Państwo w stanie od razu odpowiedzieć na pytania, prosimy odesłać odpowiedzi na adres e-mail (sdmdobczyce@gmail.com) lub po przemyśleniu poniższych kwestii, przekazać odpowiedzi na spotkaniu.

1. Czy mają Państwo możliwość przygotowania śniadań dla pielgrzymów w Państwa domach w dniach od wtorku do piątku (26-29 lipca)*?
  2. Czy mają Państwo możliwość zorganizowania transportu pielgrzymów w poniedziałek (z terenu starej giełdy przy ul. Budowlanych) oraz przez cały tydzień – z Państwa domówi i mieszkań do rynku w Dobczycach (w przypadku dłuższych odległości od miejsca zamieszkania od centrum)*?

* Śniadania i transport nie są koniecznością, lecz Państwa dobrą wolą. Nie ma obowiązku organizowania śniadań oraz transportu. Dla pielgrzymów śniadania zapewnia parafia, jednak ustalenie zapotrzebowania ilości śniadań będzie łatwiejsze w organizacji. Godzina podania śniadania w Państwa domach zależy wyłącznie od Państwa. Pielgrzymi zaczynają dzień od katechez w kościele parafialnym, które rozpoczynają się o godz. 9:00. W ciągu dnia pielgrzymi nie będą wracać do miejsca noclegu.

Prosimy również o przygotowanie wszelkich pytań na planowane spotkanie.